Han Xin Communications Limited

De innovatie streeft naar ontwikkeling en de samenwerking wint de toekomst.

Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

De Kabel van MTP MPO

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

De Kabel van MTP MPO

(6)
China Van de de Kabelom3 Vezel van de Data Centeroplossing MTP MPO Optisch het Flardkoord voor FTTX fabriek

Van de de Kabelom3 Vezel van de Data Centeroplossing MTP MPO Optisch het Flardkoord voor FTTX

Van de de Kabelom3 Vezel van de Data Centeroplossing MTP MPO Optisch het Flardkoord voor FTTX Eigenschappen: Stabiel en hoog - kwaliteit Ontmoet CEI, JIS, de internationale standaardvereisten van Bellcore Hoge ... Lees meer
2019-04-26 14:52:02
China OM3 Schakelaar 8 Kernen/12 Kernen/24 Kernen van de vezel Optische MTP MPO Kabel fabriek

OM3 Schakelaar 8 Kernen/12 Kernen/24 Kernen van de vezel Optische MTP MPO Kabel

OM3 Schakelaar 8 Kernen/12 Kernen/24 Kernen van de vezel Optische MTP MPO Kabel MPO/MTP assemblage van de boomstam vergemakkelijkt multicore kabel snelle plaatsing van hoogte - dichtheidsbackbone die in ... Lees meer
2019-04-26 14:52:02
China De Kabelftth MPO Multimode Vezel Optische Loopback van de 48 Kern Enige Wijze MTP MPO voor het Testen fabriek

De Kabelftth MPO Multimode Vezel Optische Loopback van de 48 Kern Enige Wijze MTP MPO voor het Testen

De Kabelftth MPO Multimode Vezel Optische Loopback van de 48 Kern Enige Wijze MTP MPO voor het Testen Toepassingen: Materiaalinterconnectie Het apparaat varken-tailingPremise netwerken De toepassingen van het ... Lees meer
2019-04-26 14:52:02
China OM4 Multimode Kabel van MTP MPO aan LC-van het het Flardkoord van de Doorbraakvezel Kabel 12 Kernen fabriek

OM4 Multimode Kabel van MTP MPO aan LC-van het het Flardkoord van de Doorbraakvezel Kabel 12 Kernen

OM4 Multimode Kabel van MTP MPO aan LC-van het het Flardkoord van de Doorbraakvezel Kabel 12 Kernen Eigenschappen: Stabiel en hoog - kwaliteit Ontmoet CEI, JIS, de internationale standaardvereisten van Bellcore ... Lees meer
2019-04-26 14:52:02
China Van de de Boomstamkabel MPO van de hoge snelheidsom3 Vezel Optisch MTP het Flardkoord 12 Kernen fabriek

Van de de Boomstamkabel MPO van de hoge snelheidsom3 Vezel Optisch MTP het Flardkoord 12 Kernen

Van de de Boomstamkabel MPO van de hoge snelheidsom3 Vezel Optisch MTP het Flardkoord 12 Kernen 1. Wat is de MPO/MTP-eigenschappen? Iec61754-7 & volgzame gr.-1435-KERN. Het modulaire ontwerp, stop-sluit ... Lees meer
2019-04-26 14:52:02
China Hoog - van de de Boomstamkabel van de dichtheidsmtp MPO Kabel Singlemode of Multimode het Flardkoord fabriek

Hoog - van de de Boomstamkabel van de dichtheidsmtp MPO Kabel Singlemode of Multimode het Flardkoord

Hoog - van de de Boomstamkabel van de dichtheidsmtp MPO Kabel Singlemode of Multimode het Flardkoord MTP-de boomstamkabel, een rendabel alternatief aan tijdrovende gebiedsbeëindiging, wordt ontworpen voor high... Lees meer
2019-04-26 14:52:02
Page 1 of 1