Han Xin Communications Limited

De innovatie streeft naar ontwikkeling en de samenwerking wint de toekomst.

Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic Patch Cord

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Patch Cord

(25)
China Multimode Koord van het de Vezel Optische Flard van Sc ST OM3 het Duplex, FTTX-Vezel Optische Verbindingsdraad fabriek

Multimode Koord van het de Vezel Optische Flard van Sc ST OM3 het Duplex, FTTX-Vezel Optische Verbindingsdraad

Multimode Koord van het de Vezel Optische Flard van Sc ST OM3 het Duplex, FTTX-Vezel Optische Verbindingsdraad 1. Beschrijving Koord van het de vezel is het optische flard van Sc-ST OM3 een vezel optische die ... Lees meer
2019-04-24 16:33:02
China Simplex Enige Optische het Flardkabel SCPC van de Wijzevezel - Laag de Toevoegingsverlies van SCPC fabriek

Simplex Enige Optische het Flardkabel SCPC van de Wijzevezel - Laag de Toevoegingsverlies van SCPC

Simplex Enige Optische het Flardkabel SCPC van de Wijzevezel - Laag de Toevoegingsverlies van SCPC 1. Het Koordeigenschappen van het vezel Optische Flard Naleving van de Norm van CEI en YD/T1272 Hoog Terugkeerv... Lees meer
2019-04-24 16:33:02
China LC Sc-van het de Vezel het Optische Flard van PC/UPC OM3 Koord 10G Multimode 2.0mm 3.0mm met Schakelaars fabriek

LC Sc-van het de Vezel het Optische Flard van PC/UPC OM3 Koord 10G Multimode 2.0mm 3.0mm met Schakelaars

LC Sc-van het de Vezel het Optische Flard van PC/UPC OM3 Koord 10G Multimode 2.0mm 3.0mm met Schakelaars 1. Beschrijving Koord van het de vezel is het optische flard van lc-Sc OM3 een vezel optische die kabel ... Lees meer
2019-04-24 16:33:02
China Van het de Vezelflard van LSZH FTTH Violette LC aan LC de Kabel Enige Wijze OM4 SX C2.0 3,0 fabriek

Van het de Vezelflard van LSZH FTTH Violette LC aan LC de Kabel Enige Wijze OM4 SX C2.0 3,0

Van het de Vezelflard van LSZH FTTH Violette Lc aan Lc de Kabel Enige Wijze OM4 SX C2.0 3,0 1. Beschrijving Koord van het de vezelflard van OM4 lc-LC is het Duplex een vezel optische die kabel op of eind met ... Lees meer
2019-04-24 16:33:02
China Koord van het de Vezel Optische Flard van LCUPC het Duplexdx Gepantserde voor Communicatie Toewijzing fabriek

Koord van het de Vezel Optische Flard van LCUPC het Duplexdx Gepantserde voor Communicatie Toewijzing

Koord van het de Vezel Optische Flard van LCUPC het Duplexdx Gepantserde voor Communicatie Toewijzing Het grootste verschil tussen gepantserde patchcords met andere patchcords is niet gemakkelijk om, wegens ... Lees meer
2019-04-24 16:33:02
China LSZH/pvc St volgens van de de Wijzevezel van Lc Enige van de het Flardkabel SGS van CEI ROHS Norm fabriek

LSZH/pvc St volgens van de de Wijzevezel van Lc Enige van de het Flardkabel SGS van CEI ROHS Norm

LSZH/pvc St volgens van de de Wijzevezel van Lc Enige van de het Flardkabel SGS van CEI ROHS Norm 1. Beschrijving Koord van het de vezelflard van OM4 Sc-LC is het Duplex een vezel optische kabel die op of eind ... Lees meer
2019-04-24 16:33:02
China Enig Optisch het Flardkoord van de Wijze Duplexvezel, ST aan ST Kabel van het Vezelflard fabriek

Enig Optisch het Flardkoord van de Wijze Duplexvezel, ST aan ST Kabel van het Vezelflard

Enig Optisch het Flardkoord van de Wijze Duplexvezel, ST aan ST Kabel van het Vezelflard Eigenschappen 1. Prijs-concurrerend 2. Lage Toevoegingsverlies & PDL 3. Fabriek-geëindigd en Getest 4. Vezelopties: G.652 ... Lees meer
2019-04-24 16:33:02
China De lage Kabel van het de Vezel Optische Flard van het Toevoegingsverlies FCAPC voor Local area network fabriek

De lage Kabel van het de Vezel Optische Flard van het Toevoegingsverlies FCAPC voor Local area network

De lage Kabel van het de Vezel Optische Flard van het Toevoegingsverlies FCAPC voor Local area network De flardkoorden worden gebruikt om optische verbinding voor vezel optische elektronika te verstrekken. Het ... Lees meer
2019-04-24 16:33:02
China Van het de Vezel Optische Flard van het toegangsnetwerk het Simplex van de het Koordverbindingsdraad Singlemode Lood ST aan ST fabriek

Van het de Vezel Optische Flard van het toegangsnetwerk het Simplex van de het Koordverbindingsdraad Singlemode Lood ST aan ST

Van het de Vezel Optische Flard van het toegangsnetwerk het Simplex van de het Koordverbindingsdraad Singlemode Lood ST aan ST Eigenschappen 1. Prijs-concurrerend 2. Lage Toevoegingsverlies & PDL 3. Fabriek-ge... Lees meer
2019-04-24 16:33:02
China Van het de Vezel Optische Flard van FTTX LC aan LC Multimode Duplex de Kabellcupc Schakelaar fabriek

Van het de Vezel Optische Flard van FTTX LC aan LC Multimode Duplex de Kabellcupc Schakelaar

Van het de Vezel Optische Flard van FTTX LC aan LC Multimode Duplex de Kabellcupc Schakelaar Het koord van het vezel optische flard wordt gebruikt om hoge snelheid te verbinden en de erfenisnetwerken zoals ... Lees meer
2019-04-24 16:33:02
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|