Han Xin Communications Limited

De innovatie streeft naar ontwikkeling en de samenwerking wint de toekomst.

Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic kabel

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic kabel

(15)
China Gepantserde de Vezel Optische Kabel van GYXY Unitube niet, Binnen Openluchtftth-Kabel fabriek

Gepantserde de Vezel Optische Kabel van GYXY Unitube niet, Binnen Openluchtftth-Kabel

Gepantserde de Vezel Optische Kabel van GYXY Unitube niet, Binnen Openluchtftth-Kabel Beschrijving Vezels, 250μm, worden in een losse die buis geplaatst van een hoog modulusplastiek wordt gemaakt. De buizen ... Lees meer
2019-04-24 17:15:02
China Van de Optische Vezeljet van de water de Bestand Enige Wijze van de de Kabelvezel Optische Openluchtkabel fabriek

Van de Optische Vezeljet van de water de Bestand Enige Wijze van de de Kabelvezel Optische Openluchtkabel

Van de Optische Vezeljet van de water de Bestand Enige Wijze van de de Kabelvezel Optische Openluchtkabel Beschrijving Vezels, 250μm, of van single-mode of multimode type, worden in een losse die buis ... Lees meer
2019-04-24 17:15:02
China De enige Optische Kabel Openlucht Gepantserde GYXTW 2 van de Wijzevezel Kern 4 6 8 12 fabriek

De enige Optische Kabel Openlucht Gepantserde GYXTW 2 van de Wijzevezel Kern 4 6 8 12

De enige Optische Kabel Openlucht Gepantserde GYXTW 2 van de Wijzevezel Kern 4 6 8 12 Het de uni-Buis van GYXTW Gepantserde Enige Jasje/de Enige Gepantserde kabel worden ontworpen met de flexibiliteit en de ... Lees meer
2019-04-24 17:15:02
China Unitube niet Metaal niet Gepantserde Kabel GYFXY met Polyethyleenschede fabriek

Unitube niet Metaal niet Gepantserde Kabel GYFXY met Polyethyleenschede

Unitube niet Metaal niet Gepantserde Kabel GYFXY met Polyethyleenschede Beschrijving Vezels, 250μm, worden in een losse die buis geplaatst van een hoog modulusplastiek wordt gemaakt. De buizen worden gevuld met ... Lees meer
2019-04-24 17:15:02
China De gepantserde Vezel Optische Kabel GYFTY53 liep het Losse Lid van de Buis niet Metaalsterkte vast fabriek

De gepantserde Vezel Optische Kabel GYFTY53 liep het Losse Lid van de Buis niet Metaalsterkte vast

De gepantserde Vezel Optische Kabel GYFTY53 liep het Losse Lid van de Buis niet Metaalsterkte vast Beschrijving Vezels, 250μm, worden in een losse die buis geplaatst van een hoog modulusplastiek wordt gemaakt. ... Lees meer
2019-04-24 17:15:02
China Binnenvezel Optische Draad 7 Kerngjfjv Multidoel breekt Binnenkabel uit fabriek

Binnenvezel Optische Draad 7 Kerngjfjv Multidoel breekt Binnenkabel uit

Binnenvezel Optische Draad 7 Kerngjfjv Multidoel breekt Binnenkabel uit De binnen de vezel optische kabel wordt van GJFJV gemaakt door bundels van Aramid-garens of glas Met hoge weerstand gelijk toe te passen ... Lees meer
2019-04-24 17:15:02
China Openlucht de Vezel Optische Kabel LSZH G652d Unitube GYXTPY van de verbrijzelingsweerstand Lichtgewicht fabriek

Openlucht de Vezel Optische Kabel LSZH G652d Unitube GYXTPY van de verbrijzelingsweerstand Lichtgewicht

Openlucht de Vezel Optische Kabel LSZH G652d Unitube GYXTPY van de verbrijzelingsweerstand Lichtgewicht Vezels, 250μm, worden in een losse die buis geplaatst van een hoog modulusplastiek wordt gemaakt. De ... Lees meer
2019-04-24 17:15:02
China De aangepaste Kabel FTTH GPON van het Optische Vezelnetwerk voor Binnenmededeling fabriek

De aangepaste Kabel FTTH GPON van het Optische Vezelnetwerk voor Binnenmededeling

De aangepaste Kabel FTTH GPON van het Optische Vezelnetwerk voor Binnenmededeling · Beschrijving De optische vezeleenheid wordt geplaatst in het centrum. Twee parallelle Vezel Versterkte Plastieken (FRP) worden ... Lees meer
2019-04-24 17:15:02
China Van de de Dalingsvezel van FRP/van het Staal Optische Eenheid 1KM 2KM 3KM van de de Kabel Optische Vezel 5 km in Broodje fabriek

Van de de Dalingsvezel van FRP/van het Staal Optische Eenheid 1KM 2KM 3KM van de de Kabel Optische Vezel 5 km in Broodje

Van de de Dalingsvezel van FRP/van het Staal Optische Eenheid 1KM 2KM 3KM van de de Kabel Optische Vezel 5 km in Broodje De optische vezeleenheid wordt geplaatst in het centrum. Twee parallelle Vezel Versterkte ... Lees meer
2019-04-24 17:15:02
China Antenne/ADSS-Koord van het Kabel het Optische Flard Al Diëlektrische Zelfstandig fabriek

Antenne/ADSS-Koord van het Kabel het Optische Flard Al Diëlektrische Zelfstandig

Antenne/ADSS-Koord van het Kabel het Optische Flard Al Diëlektrische Zelfstandig ADSS-de kabel is losse vastgelopen buis. Vezels, 250μm, worden in een losse die buis geplaatst van hoge modulusplastieken wordt ... Lees meer
2019-04-24 17:15:02
Page 1 of 2|< 1 2 >|