Han Xin Communications Limited

De innovatie streeft naar ontwikkeling en de samenwerking wint de toekomst.

Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenDe Kabel van MTP MPO

OM4 Multimode Kabel van MTP MPO aan LC-van het het Flardkoord van de Doorbraakvezel Kabel 12 Kernen

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

OM4 Multimode Kabel van MTP MPO aan LC-van het het Flardkoord van de Doorbraakvezel Kabel 12 Kernen

China OM4 Multimode Kabel van MTP MPO aan LC-van het het Flardkoord van de Doorbraakvezel Kabel 12 Kernen leverancier
OM4 Multimode Kabel van MTP MPO aan LC-van het het Flardkoord van de Doorbraakvezel Kabel 12 Kernen leverancier OM4 Multimode Kabel van MTP MPO aan LC-van het het Flardkoord van de Doorbraakvezel Kabel 12 Kernen leverancier OM4 Multimode Kabel van MTP MPO aan LC-van het het Flardkoord van de Doorbraakvezel Kabel 12 Kernen leverancier OM4 Multimode Kabel van MTP MPO aan LC-van het het Flardkoord van de Doorbraakvezel Kabel 12 Kernen leverancier

Grote Afbeelding :  OM4 Multimode Kabel van MTP MPO aan LC-van het het Flardkoord van de Doorbraakvezel Kabel 12 Kernen

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: hanxin or OEM
Certificering: ROHS, ISO9001
Modelnummer: Mpo-LC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: de zak en het karton van pp
Levertijd: 3-10 werkdagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 500 stuks per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaartype:: MPO Vezeltype:: OM4
Schakelaarkleur:: purper Kabelkleur:: purper
Kabeljasje:: PVC Toepassing:: FTTX PON CATV
Hoog licht:

mtp patch cable

,

mpo patch cable

OM4 Multimode Kabel van MTP MPO aan LC-van het het Flardkoord van de Doorbraakvezel Kabel 12 Kernen

 

Eigenschappen:

  • Stabiel en hoog - kwaliteit
  • Ontmoet CEI, JIS, de internationale standaardvereisten van Bellcore
  • Hoge prestaties en rendabel
  • Massa en flexibele productie die diverse vraag ontmoeten
  • Op verzoek beschikbare douaneassemblage
  • Op verzoek beschikbare OEM

Nota:

  • De koorden van het vezel optische flard zijn beschikbaar in alle schakelaarstijlen
  • Diverse kleurenkabel beschikbaar op het verzoek van klanten
  • OS2 (9/125um), is OM1 (62.5/125um), OM2 (50/125um), OM3 (50/125um) OM4 (50/125um) OM5 (50/125um) beschikbaar
  • Om het even welke lengte is op verzoek beschikbaar
  • Voor jasje, is pvc (Stootbord) normaal en LSZH & de Voltallige vergadering zijn ook beschikbaar
  • Voor kabeltype, zijn G655 & G657 ook beschikbaar

Mechanische & Materiële Gegevens

 

Waaier van Wijze Enige wijze of Multiwijze
Kabeltype Simplex, Duplexziocord. of multi-Kernen
Schakelaarstijl SC, FC, ST, LC, MTRJ, E2000, MU, MPO /MTP.etc
Pools of het Type van Metalen kapinterface PC, UPC, APC
Kabeldiameter 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 3.0mm
Buitenjasje Pvc /LSZH/OFNP
Jasjekleur SM geel | OM1, OM2-Sinaasappel | OM3 Aqua | OM4 Aqua of Viooltje | OM5 Groene citroen
Duurzaamheid 500 cycli (0,2 dB maximum verhoging). 1000mate/de partnercycli
Werkende Temperaturen. -20 ℃ aan (gepantserde) +70℃/+85℃
Opslagtemperaturen. -40℃ aan +85℃

 

 

Optische Prestatiesgegevens

 

 

Punt

Enige wijze Multimoe
PC UPC APC 62.5/125 50/125 OM1/2 50/125 OM3/4/5

Tussenvoegsel. Verlies

 

0.2dB max. (0.15dB-Elite)

 

0.2dB max. (0.15dB-Elite)
Terugkeerverlies ≥50 dB ≥55 dB ≥60 dB

≥35 dB

 

Tussenvoegsel. Loss/MTP of MPO 0.7dB max. (0,35 dB Elite.) 0.5dB max. (0.35dB-Elite.)
Terugkeerverlies s/MTP of MPO ≥50dB ≥55 dB ≥60 dB

≥20dB

 

Trekkrachtsterkte ≥68N ≥68N ≥68N

≥68N

 

 

 

OM4 Multimode Kabel van MTP MPO aan LC-van het het Flardkoord van de Doorbraakvezel Kabel 12 Kernen

OM4 Multimode Kabel van MTP MPO aan LC-van het het Flardkoord van de Doorbraakvezel Kabel 12 Kernen

 

1. Wat is de MPO/MTP-eigenschappen?

 

Iec61754-7 & volgzame gr.-1435-KERN.
Het modulaire ontwerp, stop-sluit structuur, gemakkelijk voor test, installeert, verwijdert en past aan. Gewoonlijk, kunnen enige MTP/MPO-de schakelaars typisch 12 aanpassen of meer vezel, 1U-hoogte bedradingsruimte kan tot 96 LC optische interface, Sectie aanpassen. Van het besparingskabinet en rek de ruimte, gemakkelijke Soorten van het kabelbeheer vezel, beschikbare kabel, om aan verschillende klantenbehoeften te voldoen.
Kan keus van mannetje, wijfje. Bereik het nauwkeurige die plaatsen met de adapter via speld-Speld het plaatsen functie, hoge stabiliteit wordt aangesloten.
Multi-core metalen kap, de kleine grootte, de hoge snelheid en de hoge capaciteit om aan de behoeften van optische vezelcommunicatiesystemen en hoog rendementhigh-density te voldoen verbinden bedrading onderling. Voor de toekomstige hoogst scalable netwerkinfrastructuur, steunen Ethernet en vereisten 10/100-1Gbps van het Vezelkanaal.

 

 

2. Wat is het MPO/MTP-type?

 

  mannetje (met Speld), wijfje (zonder Speld)
Metalen kaptype Standaardsm, SM Met beperkte verliezen; Standaardmm., MM. Met beperkte verliezen
Vezelkern 4core, 8core, 12core, 24core
Huisvestingskleur Groen (SM), Beige (Gele MM.), (SM Met beperkte verliezen), Blauw (OM3 50/125)
Oppoetsende manier PC, APC
Kabeltype Lintkabel, Lintvezel, 3.0mm Minikabel (250um12F, 24F), 0.9mm kabel


 

 

 

OM4 Multimode Kabel van MTP MPO aan LC-van het het Flardkoord van de Doorbraakvezel Kabel 12 Kernen

 

 

FQA

F

Q1. Kan ik een steekproeforde hebben
A: Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar.


Q2. Wat over de levertijd?

A: De steekproefbehoeften 3-5 dagen, massaproduktietijd vergt 1-2 weken voor orde meer dan hoeveelheid


Q3. Hebt u om het even welke MOQ-grens?

A: Lage MOQ, 1pc voor steekproef het controleren is beschikbaar


Q4. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang neemt het om aan te komen?

A: Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen. Luchtvaartlijn en het overzeese facultatief verschepen ook.


Q5. Hoe te een orde te werk te gaan?

A: Ten eerste kennen uw vereisten of toepassing.
Ten tweede citeren wij volgens uw vereisten of onze suggesties.
Ten derde bevestigt de klant de steekproeven en plaatst storting voor formele orde.
Ten vierde schikken wij de productie.


Q6. Is het O.K. druk mijn embleem op product?

A: Ja. Gelieve te informeren formeel ons vóór onze die productie en te bevestig het ontwerp ten eerste op onze steekproef wordt gebaseerd.


Q7: Biedt u waarborg aan voor de producten?

A: Ja, bieden wij jaar 1-2 garantie aan onze producten aan.


Q8: Hoe te om defect te behandelen?

A: Ten eerste, worden Onze producten geproduceerd in strikt systeem voor kwaliteitscontrole en het gebrekkige tarief zal minder dan 0,2% zijn.
Ten tweede, tijdens de waarborgperiode, zullen wij nieuw met nieuwe orde voor kleine hoeveelheid verzenden. Voor gebrekkige partijproducten, zullen wij hen herstellen en zullen hen aan u opnieuw versturen of wij kunnen de oplossing met inbegrip van rappel volgens echte situatie bespreken.

Contactgegevens
Han Xin Communications Limited

Contactpersoon: Doris

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)