Han Xin Communications Limited

De innovatie streeft naar ontwikkeling en de samenwerking wint de toekomst.

Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische vezelkabel

De lage Fusie die van de de Vezel Optische Vlecht van het Toevoegingsverlies FC-de Stijl van PC SM verbinden

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

De lage Fusie die van de de Vezel Optische Vlecht van het Toevoegingsverlies FC-de Stijl van PC SM verbinden

China De lage Fusie die van de de Vezel Optische Vlecht van het Toevoegingsverlies FC-de Stijl van PC SM verbinden leverancier
De lage Fusie die van de de Vezel Optische Vlecht van het Toevoegingsverlies FC-de Stijl van PC SM verbinden leverancier De lage Fusie die van de de Vezel Optische Vlecht van het Toevoegingsverlies FC-de Stijl van PC SM verbinden leverancier De lage Fusie die van de de Vezel Optische Vlecht van het Toevoegingsverlies FC-de Stijl van PC SM verbinden leverancier De lage Fusie die van de de Vezel Optische Vlecht van het Toevoegingsverlies FC-de Stijl van PC SM verbinden leverancier

Grote Afbeelding :  De lage Fusie die van de de Vezel Optische Vlecht van het Toevoegingsverlies FC-de Stijl van PC SM verbinden

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Hanxin or OEM
Certificering: ISO9001
Modelnummer: FCPC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: pp-zak of plastic doos
Levertijd: 3-7 werkdagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 1000 stuks per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: Enige Wijzevezel Connector Kleur: Black
Vezeltelling: 1/2 kernen Lengte: Als vereist uw
Jasjemateriaal: PVC/LSZH Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX, CATV, die systeem, netwerk telegraferen
Hoog licht:

single mode fiber pigtails

,

multimode pigtail

De lage Fusie die van de de Vezel Optische Vlecht van het Toevoegingsverlies FC-de Stijl van PC SM verbinden

 

is de vezel optische vlecht een vezel optische kabel dat het snel en gemakshalve met CATV, een optische schakelaar, of andere telecommunicatie-uitrusting toelaat worden verbonden. Hebbend een dikke laag van bescherming, wordt het gebruikt om de optische zender, ontvanger, en de einddoos aan te sluiten. Dit is genoemd geworden „interconnect-stijl telegraferend“.

 

Eigenschap

 

1. Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies

2. Goede verenigbaarheid

3. Hoge precisie van mechanische afmetingen

4. Hoge betrouwbaarheid & stabiliteit

5. PC, APC, facultatief UPC, facultatieve kabellengte

6. Opties beschikbaar voor kabelkleuren

 

Specificatie

 

Type Norm, Meester
Stijl LC, SC, ST, FC.MU, DIN, D4, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/APC.MU/APC
Vezel

Singlemode/Multimode

50/125, 62.5/125 (Multimode) OM2&OM1

50/125, 10G (Multimode) OM3

Kabel

Simplex, Duplex

Φ3.0mm, Φ2.0mm, Φ0.9mm

Pvc of LSZH

Het oppoetsen Manier UPC, SPC, APC (8°& 6°)
Toevoegingsverlies

≤ 0.1dB (voor Singlemode Meester)

≤ 0.25dB (voor Singlemode Norm)

≤ 0.25dB (voor Multimode)

Getest door JDS RM 3750

Terugkeerverlies

(Singlemode)

UPC ≥ 50dB

SPC ≥ 55dB

APC ≥ 60dB (typ.65dB)

Getest door JDS RM3750

Herhaalbaarheid ±0.1dB
Werkende temperatuur -400C aan 850C

Meetkundevereiste

(Singlemode)

De Straal van metalen kapendface

7mm ≤ R ≤ 12mm (voor APC)

10mm ≤ R ≤ 25mm (voor Norm)

Topcompensatie ≤ 30 μm (voor Meester)

Topcompensatie ≤ 50 μm (voor Norm)

Kapsnede-50nm ≤ U ≤ 50nm

Getest door DORC ZX-1

 

Productlijst

 

Laars Schakelaar Vezeltype Kabelaantal Metalen kap Schakelaar

0.9mm

2.0mm

3.0mm

LC

FC

Sc

ST

MU

D4

MTRJ

MPO

DIN

 

9/125um SM

50/125um MM.

62.5/125um MM.

OM3

OM4

Simplex

Duplex

Multi-vezel

Lint

PC

APC

UPC

1M

2M

3M4M

5M

.........

Aangepast

 

De lage Fusie die van de de Vezel Optische Vlecht van het Toevoegingsverlies FC-de Stijl van PC SM verbinden

De lage Fusie die van de de Vezel Optische Vlecht van het Toevoegingsverlies FC-de Stijl van PC SM verbinden

Toepassing:

Gigabit Ethernet; Actieve apparatenbeëindiging;
Telecommunicatienetwerken; Video; ODF
Multimedia; Gebouwinstallaties; Locale area networken;
De toepassingen van FTTH FTTX; CATV

 

Andere modellen 

De lage Fusie die van de de Vezel Optische Vlecht van het Toevoegingsverlies FC-de Stijl van PC SM verbinden

 

 

Contactgegevens
Han Xin Communications Limited

Contactpersoon: Doris

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)