Han Xin Communications Limited

De innovatie streeft naar ontwikkeling en de samenwerking wint de toekomst.

Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische vezelkabel

Boort de Vezel Optische Vlecht 12 van pvc/van LSZH SM SCAPC-de Enige Wijze van de Lintvlecht uit

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Boort de Vezel Optische Vlecht 12 van pvc/van LSZH SM SCAPC-de Enige Wijze van de Lintvlecht uit

China Boort de Vezel Optische Vlecht 12 van pvc/van LSZH SM SCAPC-de Enige Wijze van de Lintvlecht uit leverancier
Boort de Vezel Optische Vlecht 12 van pvc/van LSZH SM SCAPC-de Enige Wijze van de Lintvlecht uit leverancier Boort de Vezel Optische Vlecht 12 van pvc/van LSZH SM SCAPC-de Enige Wijze van de Lintvlecht uit leverancier Boort de Vezel Optische Vlecht 12 van pvc/van LSZH SM SCAPC-de Enige Wijze van de Lintvlecht uit leverancier Boort de Vezel Optische Vlecht 12 van pvc/van LSZH SM SCAPC-de Enige Wijze van de Lintvlecht uit leverancier

Grote Afbeelding :  Boort de Vezel Optische Vlecht 12 van pvc/van LSZH SM SCAPC-de Enige Wijze van de Lintvlecht uit

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Hanxin or OEM
Certificering: ISO9001
Modelnummer: SCAPC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: pp-zak of plastic doos
Levertijd: 3-7 werkdagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 1000 stuks per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: Enige Wijzevezel Connector Kleur: groene
Vezeltelling: 12 kernen Functie: Laag toevoegingsverlies & terugkeerverlies
Jasjemateriaal: PVC/LSZH Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX, Optische vezelcommunicatiesystemen
Hoog licht:

single mode fiber pigtails

,

multimode pigtail

Boort de Vezel Optische Vlecht 12 van pvc/van LSZH SM SCAPC-de Enige Wijze van de Lintvlecht uit

 

Een vezelvlecht is plotseling enig, gewoonlijk voor strak-als buffer opgetreden, optische vezel die een optische die schakelaar heeft op één eind en een lengte van blootgestelde vezel aan de andere kant wordt pre-geïnstalleerd.

Het eind van de vlecht is gestript en de fusie verbonden aan één enkele vezel van een multi-vezelboomstam. Het verbinden van vlechten aan elke vezel in de boomstam „breekt“ de multi-vezelkabel in zijn componentenvezels uit voor verbinding aan het eindmateriaal.

De vlechten kunnen vrouwelijke of mannelijke schakelaars hebben. De vrouwelijke schakelaars zouden in een flardpaneel, vaak in paren kunnen worden opgezet hoewel enig-vezel er oplossingen, bestaan om hen toe te laten om met eindpunten of andere vezellooppas met flardvezels worden verbonden. Alternatief kunnen zij mannelijke schakelaars hebben en direct in een optische zendontvanger stoppen.

 

Eigenschap

  1. Keurt hoge precisie ceramische metalen kap met goede concentriciteit goed;
  2. Gebaseerd op geavanceerd beëindigingsfaciliteiten & proces, om goede gecompenseerde meetkundekenmerken van top & straal van kromming & vezelhoogte te leveren;
  3. 100% voor het optische kenmerken & gezicht dat van het vezeleind wordt geïnspecteerd eindigen;
  4. Het lage toevoegingsverlies & het terugkeerverlies, maken en kras-vrije eindgezichten schoon;
  5. Schakelaars SC/ST/FC/LC/MU/E2000/LX.5/DIN/D4/SMA/MTRJ (slechts in duplex) in optie;
  6. 900um de strakke als buffer opgetreden voor kabel zoals standaard, beklede kabel is ook beschikbaar;
  7. Vele standaardkleuren zijn facultatief voor van de kabeljasje & schakelaar laarzen;
  8. De kabels van de brandclassificatie zijn in optie met OFNR, LSZH & OFNP;
  9. Goede prestatiesduurzaamheid onder omstandigheden het veranderen.

 

Parameter Eenheid FC, SC, LC ST, MU MT-RJ, MPO E2000
SM MM. SM MM. SM MM. SM
PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC
(Typisch) toevoegingsverlies dB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
Terugkeerverlies dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
Werkende golflengte NM 1310, 1510 1310, 1510 1310, 1510 1310, 1510
Ruilbaarheid dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Trilling dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Werkende temperatuur °C -40~75 -40~75 -40~75 -40~75
Opslagtemperatuur °C -45~85 -45~85 -45~85 -45~85
Kabeldiameter mm φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Boort de Vezel Optische Vlecht 12 van pvc/van LSZH SM SCAPC-de Enige Wijze van de Lintvlecht uit

Boort de Vezel Optische Vlecht 12 van pvc/van LSZH SM SCAPC-de Enige Wijze van de Lintvlecht uit

Toepassingen

 

1. Optische genoemde vezelvlecht, ook

2. CATV

3. Optische vezelcommunicatiesystemen

4. De transmissie van optische vezelgegevens

5. De toegang van het de bouwnetwerk

6. De aanleg van kabelnetten van systeem, ODF

7. FTTxtoepassingen

 

Verpakking

 

Boort de Vezel Optische Vlecht 12 van pvc/van LSZH SM SCAPC-de Enige Wijze van de Lintvlecht uit

Contactgegevens
Han Xin Communications Limited

Contactpersoon: Doris

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)