Han Xin Communications Limited

De innovatie streeft naar ontwikkeling en de samenwerking wint de toekomst.

Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische vezelkabel

LC UPC Simplexvezel Optische Vlecht Singlemode 0.9mm Één Ceramisch Kernzirconiumdioxyde

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

LC UPC Simplexvezel Optische Vlecht Singlemode 0.9mm Één Ceramisch Kernzirconiumdioxyde

China LC UPC Simplexvezel Optische Vlecht Singlemode 0.9mm Één Ceramisch Kernzirconiumdioxyde leverancier
LC UPC Simplexvezel Optische Vlecht Singlemode 0.9mm Één Ceramisch Kernzirconiumdioxyde leverancier LC UPC Simplexvezel Optische Vlecht Singlemode 0.9mm Één Ceramisch Kernzirconiumdioxyde leverancier LC UPC Simplexvezel Optische Vlecht Singlemode 0.9mm Één Ceramisch Kernzirconiumdioxyde leverancier

Grote Afbeelding :  LC UPC Simplexvezel Optische Vlecht Singlemode 0.9mm Één Ceramisch Kernzirconiumdioxyde

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Hanxin or OEM
Certificering: ISO9001
Modelnummer: LCUPC 0.9mm

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: pp-zak of plastic doos
Levertijd: 3-7 werkdagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 2000 stuks per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: Enige Wijzevezel Connector Kleur: blauwe
Vezeltelling: 1 kern Lengte: Als vereist uw
Jasjemateriaal: PVC/LSZH Kabeldiameter: 0.9mm
Hoog licht:

fiber pigtails patch cords

,

multimode pigtail

LC UPC Simplexvezel Optische Vlecht Singlemode 0.9mm Één Ceramisch Kernzirconiumdioxyde

 

De vlechten worden gebruikt voor lastoepassingen wanneer het eindigen buiten installatiekabel. Het is bestaat uit een schakelaar en een speciale lengte van vezelkabel. Ontmoet Telcordia gr.-326 Kern en ROHS-vereisten. Elk van die OMC-vlechten zijn fabriek, met beschikbare interferometergegevens op verzoek wordt geïnspecteerd en wordt getest.

 

Beschrijving

 

Verstrekken de vezel optische vlechten een snelle manier om communicatie apparaten op het gebied te maken. Zij worden ontworpen, vervaardigd en die volgens protocol en prestaties door de industriële normen getest wordt gedicteerd, die uw stringentste mechanische en prestatiesspecificaties zullen ontmoeten.

 

Hoofdlijnen

 

Laag toevoegingsverlies en achterbezinningsverlies

Goede ruilbaarheid
Goede Duurzaamheid
Stabiliteit op hoge temperatuur

 

Specifcation

 

Type Enige Wijze (UPC) Enige Wijze (APC) Multiwijze (UPC)
Toevoegingsverlies ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.3dB
Terugkeerverlies UPC≥50dB APC≥60dB /dB
Testgolflengte 1310/1550nm 850/1310nm
Schakelaartype FC, SC, ST, LC, E2000, MU, MTRJ, DIN, D4, SMA…
Metalen kapmateriaal Ceramisch zirconiumdioxyde
Metalen kapconcentriciteit <0> <1>
Jasjematerialen PVC, LSZH
Vezeltype

9/125-G652D

9/125-G655

9/125-G657A, G657A2, G657B2, G657B3

62.5/125-OM1

50/125-OM2

50/125-OM3

50/125-OM4

50/125-OM5

Vezelmerk YOFC, Corning…
Koordtype Simplex, Duplex, 4cores, 6cores, 12cores, 24cores…
Kabeldiameter 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm….
Lengte Aangepast

 

LC UPC Simplexvezel Optische Vlecht Singlemode 0.9mm Één Ceramisch Kernzirconiumdioxyde

LC UPC Simplexvezel Optische Vlecht Singlemode 0.9mm Één Ceramisch Kernzirconiumdioxyde

LC UPC Simplexvezel Optische Vlecht Singlemode 0.9mm Één Ceramisch Kernzirconiumdioxyde

Contactgegevens
Han Xin Communications Limited

Contactpersoon: Doris

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)