Han Xin Communications Limited

De innovatie streeft naar ontwikkeling en de samenwerking wint de toekomst.

Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic kabel

Gepantserde de Vezel Optische Kabel van GYXY Unitube niet, Binnen Openluchtftth-Kabel

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Gepantserde de Vezel Optische Kabel van GYXY Unitube niet, Binnen Openluchtftth-Kabel

China Gepantserde de Vezel Optische Kabel van GYXY Unitube niet, Binnen Openluchtftth-Kabel leverancier

Grote Afbeelding :  Gepantserde de Vezel Optische Kabel van GYXY Unitube niet, Binnen Openluchtftth-Kabel

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Hanxin or OEM
Certificering: ISO9001
Modelnummer: GYXY

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Houten schacht en woodern doos
Levertijd: 3-7 werkdagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 1000km per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
kleur: Black Jasjemateriaal: PE
kabelstructuur: Uni-los Buiscst Pantser Toepassing: Openluchtbuis en buisinstallatie
Vezeltelling: vezel 02~24 standaard: YD/T 769-2003.
Hoog licht:

optical cable wire

,

optical wire cable

Gepantserde de Vezel Optische Kabel van GYXY Unitube niet, Binnen Openluchtftth-Kabel

 

Beschrijving

 

Vezels, 250μm, worden in een losse die buis geplaatst van een hoog modulusplastiek wordt gemaakt. De buizen worden gevuld met een waterbestendige het vullen samenstelling. Over de buis, wordt het water-blokkerend materiaal toegepast om de kabel waterdicht te houden. Twee parallelle staaldraden worden geplaatst aan de twee kanten. De kabel wordt voltooid met een schede van polyethyleen(pe).

 

Kenmerken

 

· Goede mechanische en temperatuurprestaties

· Losse buis met hoge weerstand die bestand hydrolyse is

· De speciale buis het vullen samenstelling verzekert een kritieke bescherming van vezel

· Twee parallelle staaldraden verzekeren treksterkte

· PE de schede beschermt kabel tegen ultraviolette straling

· Kleine diameter, lichtgewicht en vriendschappelijke installatie

· Lange leveringslengte

 

Normen

 

GYXY-de kabel voldoet aan Standaardyd/t 769-2003.

 

Optische Kenmerken

 


G.652
G.655 50/125μm 62.5/125μm  

Vermindering

(+20℃)

@850nm     ≤3.0 dB/km ≤3.0 dB/km
@1300nm     ≤1.0 dB/km ≤1.0 dB/km
@1310nm ≤0.36 dB/km ≤0.40 dB/km    
@1550nm ≤0.22 dB/km ≤0.23dB/km    
Bandbreedte (Klasse A) @850nm     ≥500 Mhz·km ≥200 Mhz·km
@1300nm     ≥1000 Mhz·km ≥600 Mhz·km
Numerieke Opening     0.200±0.015NA 0.275±0.015NA
Kabel Afgesneden Wavelengthλcc ≤1260nm ≤1480nm    

 

Technische Parameters

 

Kabeltype Vezeltelling

Kabeldiameter

mm

Kabelgewicht kg/km

Treksterkte

 

Snak/N Op korte termijn

Verpletter Weerstand

 

Snak/Korte termijn

N/100mm

Buigende Straal

 

Statisch
/Dynamic

mm

GYXY 2~12 9.5 90 600/1500 300/1000 10D/20D
X-Y GY 2~12 10.2 100 1000/3000 1000/3000 10D/20D

 

Opslag/Werkende Temperatuur: -40℃ aan + 70℃

 

Contactgegevens
Han Xin Communications Limited

Contactpersoon: Doris

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)