Han Xin Communications Limited

De innovatie streeft naar ontwikkeling en de samenwerking wint de toekomst.

Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic kabel

8 van de de Kabeldraad van de kernftth Vezel de Optische Figuur GYXTC8S, Optische Vezelkoord

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

8 van de de Kabeldraad van de kernftth Vezel de Optische Figuur GYXTC8S, Optische Vezelkoord

China 8 van de de Kabeldraad van de kernftth Vezel de Optische Figuur GYXTC8S, Optische Vezelkoord leverancier

Grote Afbeelding :  8 van de de Kabeldraad van de kernftth Vezel de Optische Figuur GYXTC8S, Optische Vezelkoord

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Hanxin or OEM
Certificering: ISO9001
Modelnummer: GYXTC8S

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Houten schacht en woodern doos
Levertijd: 3-7 werkdagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 1000km per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
kleur: Zwarte of OEM Jasjemateriaal: PE of BIJ
Opslagtemperatuur: -40℃ aan + 60℃ Bedrijfstemperatuur: -40℃ aan + 60℃
ontwerplevensduur: 30 jaar Grote spanwijdtelengten: 1.000 m
Hoog licht:

fiber optic wire

,

optical wire cable

8 van de de Kabeldraad van de kernftth Vezel de Optische Figuur GYXTC8S, Optische Vezelkoord

 

 

Beschrijving

 

Vezels, 250μm, worden in een losse die buis geplaatst van een hoog modulusplastiek wordt gemaakt, worden de buizen gevuld met een waterbestendige het vullen samenstelling. De twee kanten PSP worden in de lengte toegepast over de buiten losse buis. Staaldraden en losse die buizen met de samenstelling van het waterbewijs worden gevuld om het compacte en in de lengte water blokkeren, dit die deel van kabel te verzekeren met de strengen wordt begeleid aangezien de bijrol met een polyethyleen (PE) schede om figuur 8 te zijn structuur wordt voltooid.

 

·Kenmerken

 

· De sterkte met grote trekspanning van strengen voldoet aan het vereiste van zelfstandig en vermindert
installatiekosten
· Goede mechanische en temperatuurprestaties
· Losse buis met hoge weerstand die bestand hydrolyse is
· De speciale buis het vullen samenstelling verzekert een kritieke bescherming van vezel
· PSP-vochtbestendig verbeteren
· Kleine diameter, lichtgewicht en vriendschappelijke installatie
· Lange leveringslengte en lage prijs.

·Normen

GYXTC8S de kabel voldoet aan Standaardyd/t 1155-2001 evenals CEI 60794-1.

 

·Optische Kenmerken

 

  G.652 G.655 50/125μm 62.5/125μm

Vermindering

(+20℃)

@850nm     ≤3.0 dB/km ≤3.0 dB/km
@1300nm     ≤1.0 dB/km ≤1.0 dB/km
@1310nm ≤0.36 dB/km ≤0.40 dB/km    
@1550nm ≤0.22 dB/km ≤0.23dB/km    
Bandbreedte (Klasse A) @850nm     ≥500 Mhz·km ≥200 Mhz·km
@1300nm     ≥1000 Mhz·km ≥600 Mhz·km
Numerieke Opening     0.200±0.015NA 0.275±0.015NA
Kabel Afgesneden Wavelengthλcc ≤1260nm ≤1480nm  


 

 

·Technische Parameters

 

Kabeltype Vezeltelling Kabeldiameter
mm
Kabelgewicht kg/km Het steunen Draadspecificatie Verbindingsdiameter Treksterkte
Snak/N Op korte termijn
Verpletter Weerstand
Snak/Korte termijn
N/100mm
Buigende Straal
Statisch
/Dynamic
mm
GYXTC8S 2~12 7.65×14.5 118 Φ1.0mm*7
Strengen
Height×Width
3.0×2.5 mm
1000/2500 300/1000 80/160
GYXTC8S 14~24 8.2×15.1 129 Φ1.0mm*7
Strengen
Height×Width
3.0×2.5 mm
600/1500 300/1000 90/180

 

Opslag/Werkende Temperatuur: -40℃ aan + 60℃

Contactgegevens
Han Xin Communications Limited

Contactpersoon: Doris

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)