Han Xin Communications Limited

De innovatie streeft naar ontwikkeling en de samenwerking wint de toekomst.

Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Multimode Koord van het de Vezel Optische Flard van Sc ST OM3 het Duplex, FTTX-Vezel Optische Verbindingsdraad

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Multimode Koord van het de Vezel Optische Flard van Sc ST OM3 het Duplex, FTTX-Vezel Optische Verbindingsdraad

China Multimode Koord van het de Vezel Optische Flard van Sc ST OM3 het Duplex, FTTX-Vezel Optische Verbindingsdraad leverancier
Multimode Koord van het de Vezel Optische Flard van Sc ST OM3 het Duplex, FTTX-Vezel Optische Verbindingsdraad leverancier Multimode Koord van het de Vezel Optische Flard van Sc ST OM3 het Duplex, FTTX-Vezel Optische Verbindingsdraad leverancier Multimode Koord van het de Vezel Optische Flard van Sc ST OM3 het Duplex, FTTX-Vezel Optische Verbindingsdraad leverancier Multimode Koord van het de Vezel Optische Flard van Sc ST OM3 het Duplex, FTTX-Vezel Optische Verbindingsdraad leverancier

Grote Afbeelding :  Multimode Koord van het de Vezel Optische Flard van Sc ST OM3 het Duplex, FTTX-Vezel Optische Verbindingsdraad

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: hanxin or OEM
Certificering: ROHS, ISO9001
Modelnummer: SC-ST OM3

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: de zak en het karton van pp
Levertijd: 3-7 werkdagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 5000 stuks per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Modelnummer: Sc-ST Type vezel: OM3
Connector Kleur: Beige Kabelkleur: blauwe
Kabeljasje: PVC/LSZH Toepassing: FTTX PON CATV, Communicatie ruimten
Hoog licht:

fiber optic patch cable

,

fiber optic jumper

Multimode Koord van het de Vezel Optische Flard van Sc ST OM3 het Duplex, FTTX-Vezel Optische Verbindingsdraad

 

1. Beschrijving

 

Koord van het de vezel is het optische flard van Sc-ST OM3 een vezel optische die kabel op of eind met schakelaars wordt afgedekt die het snel en gemakshalve met CATV, een optische schakelaar, of andere telecommunicatie-uitrusting toelaten worden verbonden. Hebbend een dikke laag van bescherming, wordt het gebruikt om de optische zender, ontvanger, en de einddoos aan te sluiten. Dit is genoemd geworden „interconnect-stijl telegraferend“.

 

2. Eigenschap

 

1). Laag Toevoegingsverlies

2). Hoog terugkeerverlies

3). Goede Herhaalbaarheid

4). Goede Uitwisseling

5). Uitstekend Milieuaanpassingsvermogen

 

3. Toepassing

 

1). Communicatie ruimten

2). FTTH (Vezel aan het Huis)

3). LAN (Local area network)

4). FOS (vezel optische sensor)

5). Vezel Optisch Communicatiesysteem

6). De optische vezel sloot en bracht apparatuur aan over

7). De bereidheid van het defensiegevecht

 

4. Specificatie

 

Type Norm, Meester
Stijl LC, SC, ST, FC.MU, DIN, D4, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/APC.MU/APC
Vezel

Singlemode/Multimode

50/125, 62.5/125 (Multimode) OM2&OM1

50/125, 10G (Multimode) OM3

Kabel

Simplex, Duplex

Φ3.0mm, Φ2.0mm, Φ0.9mm

Pvc of LSZH

Het oppoetsen Manier UPC, SPC, APC (8°& 6°)
Toevoegingsverlies

≤ 0.1dB (voor Singlemode Meester)

≤ 0.25dB (voor Singlemode Norm)

≤ 0.25dB (voor Multimode)

Getest door JDS RM 3750

Terugkeerverlies

(Singlemode)

UPC ≥ 50dB

SPC ≥ 55dB

APC ≥ 60dB (typ.65dB)

Getest door JDS RM3750

Herhaalbaarheid ±0.1dB
Werkende temperatuur -400C aan 850C

Meetkundevereiste

(Singlemode)

De Straal van metalen kapendface

7mm ≤ R ≤ 12mm (voor APC)

10mm ≤ R ≤ 25mm (voor Norm)

Topcompensatie ≤ 30 μm (voor Meester)

Topcompensatie ≤ 50 μm (voor Norm)

Kapsnede-50nm ≤ U ≤ 50nm

Getest door DORC ZX-1

 

5.Product lijst

 

Laars Schakelaar Vezeltype Kabelaantal Metalen kap Schakelaar

0.9mm

2.0mm

3.0mm

LC

FC

Sc

ST

MU

D4

MTRJ

MPO

DIN

 

9/125um SM

50/125um MM.

62.5/125um MM.

OM3

OM4

Simplex

Duplex

Multi-vezel

Lint

PC

APC

UPC

1M

2M

3M4M

5M

.........

Aangepast

 

 

 

Multimode Koord van het de Vezel Optische Flard van Sc ST OM3 het Duplex, FTTX-Vezel Optische Verbindingsdraad

Multimode Koord van het de Vezel Optische Flard van Sc ST OM3 het Duplex, FTTX-Vezel Optische Verbindingsdraad

Multimode Koord van het de Vezel Optische Flard van Sc ST OM3 het Duplex, FTTX-Vezel Optische Verbindingsdraad

Multimode Koord van het de Vezel Optische Flard van Sc ST OM3 het Duplex, FTTX-Vezel Optische Verbindingsdraad

 

 

 Verpakking

 

Multimode Koord van het de Vezel Optische Flard van Sc ST OM3 het Duplex, FTTX-Vezel Optische Verbindingsdraad

Contactgegevens
Han Xin Communications Limited

Contactpersoon: Doris

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)