Han Xin Communications Limited

De innovatie streeft naar ontwikkeling en de samenwerking wint de toekomst.

Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Van het de Vezelflard van LSZH FTTH Violette LC aan LC de Kabel Enige Wijze OM4 SX C2.0 3,0

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Van het de Vezelflard van LSZH FTTH Violette LC aan LC de Kabel Enige Wijze OM4 SX C2.0 3,0

China Van het de Vezelflard van LSZH FTTH Violette LC aan LC de Kabel Enige Wijze OM4 SX C2.0 3,0 leverancier
Van het de Vezelflard van LSZH FTTH Violette LC aan LC de Kabel Enige Wijze OM4 SX C2.0 3,0 leverancier Van het de Vezelflard van LSZH FTTH Violette LC aan LC de Kabel Enige Wijze OM4 SX C2.0 3,0 leverancier Van het de Vezelflard van LSZH FTTH Violette LC aan LC de Kabel Enige Wijze OM4 SX C2.0 3,0 leverancier Van het de Vezelflard van LSZH FTTH Violette LC aan LC de Kabel Enige Wijze OM4 SX C2.0 3,0 leverancier

Grote Afbeelding :  Van het de Vezelflard van LSZH FTTH Violette LC aan LC de Kabel Enige Wijze OM4 SX C2.0 3,0

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: hanxin or OEM
Certificering: ROHS, ISO9001
Modelnummer: Lc-LC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: de zak en het karton van pp
Levertijd: 3-7 werkdagen
Betalingscondities: T / T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 5000 stuks per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Modelnummer: Lc-LC Type vezel: OM4
Connector Kleur: Beige Kabelkleur: Violet
Kabeljasje: PVC/LSZH Toepassing: FTTX PON CATV
Hoog licht:

fiber optic cable patch cord

,

fiber optic patch cable

 

Van het de Vezelflard van LSZH FTTH Violette Lc aan Lc de Kabel Enige Wijze OM4 SX C2.0 3,0

 

1. Beschrijving

Koord van het de vezelflard van OM4 lc-LC is het Duplex een vezel optische die kabel op of eind met schakelaars wordt afgedekt die het snel en gemakshalve met CATV, een optische schakelaar, of andere telecommunicatie-uitrusting toelaten worden verbonden. Hebbend een dikke laag van bescherming, wordt het gebruikt om de optische zender, ontvanger, en de einddoos aan te sluiten. Dit is genoemd geworden „interconnect-stijl telegraferend“.

 

2. Eigenschap

1). Laag Toevoegingsverlies

2). Hoog terugkeerverlies

3). Goede Herhaalbaarheid

4). Goede Uitwisseling

5). Uitstekend Milieuaanpassingsvermogen

 

3. Toepassing

1). Communicatie ruimten

2). FTTH (Vezel aan het Huis)

3). LAN (Local area network)

4). FOS (vezel optische sensor)

5). Vezel Optisch Communicatiesysteem

6). De optische vezel sloot en bracht apparatuur aan over

7). De bereidheid van het defensiegevecht


 

Naam: Vezel Optische Patchcord
Schakelaartype: Lc-LC
Norm: IEC/ROHS/SGS
Kleur: Viooltje
Vezelwijze: OM4
Lengte: 1M, 2M, 3M, 4M ......
Groene productie: Ja
 

 

 

Parameter Eenheid FC, Sc, LC/Armoured
het koord van het vezelflard
ST, MU MT-RJ, MPO E2000
SM MM. SM MM. SM MM. SM
PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC
(Typisch) toevoegingsverlies dB ≤ 0,3 ≤ 0,2 ≤ 0,3 ≤ 0,2 ≤ 0,2 ≤ 0,2 ≤ 0,2 ≤ 0,3 ≤ 0,2 ≤ 0,2 ≤ 0,3 ≤ 0,3
Terugkeerverlies dB ≥ 45 ≥ 50 ≥ 60 ≥ 30 ≥ 50 ≥ 50 ≥ 30 ≥ 45 ≥ 50 ≥ 35 ≥ 55 ≥ 75
Werkende golflengte NM 1310,1510 1310,1510 1310,1510 1310,1510
Ruilbaarheid dB ≤ 0,2 ≤ 0,2 ≤ 0,2 ≤ 0,2
Trilling dB ≤ 0,2 ≤ 0,2 ≤ 0,2 ≤ 0,2
Werkende temperatuur   −40∼75 −40∼75 −40∼75 −40∼75
Opslagtemperatuur   −40∼85 −40∼85 −40∼85 −40∼85
Kabeldiameter mm φ 3,0, φ 2,0, φ 0,9 φ 3,0, φ 2,0, φ 0,9 φ 3,0, φ 2,0, φ 0,9 φ 3,0, φ 2,0, φ 0,9
 

 

Van het de Vezelflard van LSZH FTTH Violette LC aan LC de Kabel Enige Wijze OM4 SX C2.0 3,0

 

Verpakking

Van het de Vezelflard van LSZH FTTH Violette LC aan LC de Kabel Enige Wijze OM4 SX C2.0 3,0

Contactgegevens
Han Xin Communications Limited

Contactpersoon: Doris

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)