Han Xin Communications Limited

De innovatie streeft naar ontwikkeling en de samenwerking wint de toekomst.

Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Adapters

Van de Vezel de Optische Adapters van Sc/UPC SM SX van de de Kleuren Enige Wijze Blauwe Simplexduplex

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Van de Vezel de Optische Adapters van Sc/UPC SM SX van de de Kleuren Enige Wijze Blauwe Simplexduplex

China Van de Vezel de Optische Adapters van Sc/UPC SM SX van de de Kleuren Enige Wijze Blauwe Simplexduplex leverancier
Van de Vezel de Optische Adapters van Sc/UPC SM SX van de de Kleuren Enige Wijze Blauwe Simplexduplex leverancier Van de Vezel de Optische Adapters van Sc/UPC SM SX van de de Kleuren Enige Wijze Blauwe Simplexduplex leverancier Van de Vezel de Optische Adapters van Sc/UPC SM SX van de de Kleuren Enige Wijze Blauwe Simplexduplex leverancier Van de Vezel de Optische Adapters van Sc/UPC SM SX van de de Kleuren Enige Wijze Blauwe Simplexduplex leverancier

Grote Afbeelding :  Van de Vezel de Optische Adapters van Sc/UPC SM SX van de de Kleuren Enige Wijze Blauwe Simplexduplex

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Hanxin or OEM
Modelnummer: SCPC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: pp-zak of plastic doos
Levertijd: 3-7 werkdagen volgens qty
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 10000 Stuk / Stukken per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: Singlemode Multimode/simplexduplex Inserionverlies: <0>
duurzaamheid: >1000 keer Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Functies: Vezel optische adapter LC kleur: blauwe
Hoog licht:

fiber optic cable adapter

,

lc fiber optic adapter

Van de Vezel de Optische Adapters van Sc/UPC SM SX van de de Kleuren Enige Wijze Blauwe Simplexduplex

 
Worden de vezel optische adapters gebruikt om een kabel aan kabel of kabel aan de optische verbinding van de materiaalvezel te verstrekken. Wij leveren een brede waaier van het koppelen van kokers en hybride adapters, met inbegrip van speciaal mannetje aan vrouwelijke hybride vezel optische adapter. apc van de de vezel de optische adapter van sc/upc sm sx scpc optische adapter van de vezeladapter scpc aan scpc
 

Adapterbrug Gap tussen vezel optische schakelaars
Wijd toegepast in optische vezelcommunicatiesysteem, kabeltelevisienetwerk, LAN&WAN, vezel

optisch toegangsnetwerk en videotransmissie.

De vezel optische adapter van de vezel diversfied de optische adapter pdoduce soorten het adaptersincluding FC, Sc, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, D4, MPO, fc-Sc, fc-ST, Sc-ST, lc-FC, lc-Sc enz. De integratiebouw van schakelaar, goed en laag toevoegingsverlies en hoge returnloss kan satify de nauwkeurige vereisten van snel, lastingand stabiele verbinding in verschillende milieu's!


Toepassing:
Local area network
CATV-Systeem
Telecommunicaties
Optische Netwerken
Het testen/Metingsinstrumenten
Vezel aan het Huis, enz.

 


Eigenschappen:
1. Vezel optische adapter LC
2. Ben voor CATV, LAN, Telecommunicatienetwerk, testmateriaal, LC-schakelaars van toepassing
3. Multimode of Enige Wijze, OM3, beschikbare OM4
4. Vierling
5. Ceramische koker, ABS huisvesting
6. Toevoeging Loss≤ 0.2dB, Terugkeer Loss≥ 45dB (PC), ≥ 60dB (apc)
7. Werkende temperaturen.: -40° C~+85° C
8. Standaard het stoppen kracht: 2~6N
9. Duurzaamheid > 1000 keer
10. Kleur: Blauw (Groene pc/SM), (apc), Beige (pc/MM), Zuur blauw (Purpere OM3), (OM4)
 

 

 

Productnaam Fcmannetje aan st vrouwelijke type hybride de vezel optische koppeling van adapter fc-st
Modelaantal FC-ST DX
Inserionverlies ≤0.3dB
Duurzaamheid >1000 keer
Werkende Temperaturen -40~70°C
Certificatie FTTx, LAN, CATV, Telecommunicatie
Vorm van verkoop OEM/ODM
Gebruik Vezelverbinding
Douaneontwerp Welcom
Gebruik Vezelverbinding
Douaneontwerp welcom
Steekproeflevertijd binnen 7 dagen na bevestiging
Voordeel Beste prijs, de beste dienst
Betalingsvoorwaarden T/T vooraf; Anderen (behoudens onderhandeling tussen beide partijen)
Eigenschappen •Uitstekende Temperatuurstabiliteit
•Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
•Goede herhaalbaarheid en ruilbaarheid
•Uitstekende mechanische duurzaamheid
•Klant bepaalde bestekken
•Volgzaam met Telcordia, TIA/EIA en CEI


 

Van de Vezel de Optische Adapters van Sc/UPC SM SX van de de Kleuren Enige Wijze Blauwe Simplexduplex

Verzending:

 

1.Sample: Binnen 1-3 werkdagen
2.Wholesale orden: 3-15 werkdagen die diverse hoeveelheden overeenstemmen
3.OEM: 7-10 werkdagen na het ontvangen van uw steekproefbevestiging en betaling
4. Voor grote orden: door overzees

Voor kleine orden: door overzees, door de lucht of door de koeriersdiensten, om het even welk waarvan facultatief is.

 

Van de Vezel de Optische Adapters van Sc/UPC SM SX van de de Kleuren Enige Wijze Blauwe Simplexduplex

 

 

 

Concurrentievoordelen

1.Fiber adapterfabrikant, leveringsoem, ODM
2.Quality certificatie: ISO9001: 2008, ROHS
3. geavanceerd technisch, professionele en uitstekende verkoopteam, efficiënte en gezond beheer
4.Foclink genoemd geworden fabrikant van de vezel optische adapter voor de uitstekende productenkwaliteit, concurrerende prijzen, snelle levering en de goede dienst

Contactgegevens
Han Xin Communications Limited

Contactpersoon: Doris

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)