Han Xin Communications Limited

De innovatie streeft naar ontwikkeling en de samenwerking wint de toekomst.

Home
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic kabel

Het duplex Binnen van de de Kabel Optische Vezel van pvc LSZH van het het Koordg652d Aramid Garen Jasje van pvc

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Cord voor verkoop
Ik ben online Chatten Nu

Het duplex Binnen van de de Kabel Optische Vezel van pvc LSZH van het het Koordg652d Aramid Garen Jasje van pvc

China Het duplex Binnen van de de Kabel Optische Vezel van pvc LSZH van het het Koordg652d Aramid Garen Jasje van pvc leverancier

Grote Afbeelding :  Het duplex Binnen van de de Kabel Optische Vezel van pvc LSZH van het het Koordg652d Aramid Garen Jasje van pvc

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: hanxin
Certificering: CE ROHS
Modelnummer: SM DX

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: Verhandelbaar
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: garen-straal en karton
Levertijd: 3-10working dagen volgens qty
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 400KM/day
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Kabeldiameter: 2.0mm/3.0mm TBF-Diameter: 900±50μm
standaard: YD/T 1258.2-2003, ICEA-596, GR.-409, IEC794, ENZ. Opslagtemperatuur: -20℃~+60℃
Bedrijfstemperatuur: -20℃~+60℃ naam: LSZH-Kabel
Hoog licht:

fiber optic wire

,

optical wire cable

Het duplex Binnen van de de Kabel Optische Vezel van pvc LSZH van het het Koordg652d Aramid Garen Jasje van pvc

 

 

Beschrijving

vezel 2, Figuur 8 structuur, Φ900μm of Φ600μm Strakke buffervezel, Aramid-garen, pvc-Jasje.

·Standar

· Leef Standaardyd/t 1258.3-2003, icea-596, gr.-409, IEC794, enz. na en voldoe aan de vereisten van UL-goedkeuring van OFNR en OFNP.

 

Kabelcode

  Zcc-III Zcc-II Zcc-I
Kabeldiameter (mm) (6.0±0.4) × (2.8±0.2) (4.2±0.4) × (2.0±0.2) (3.4±0.4) × (1.6±0.2)
Kabelgewicht (kg/km) 15.6 10.5 7.3
TBF-Diameter 900±50μm 900±50μm 600±50μm

·Mechanische Kenmerken

Treksterkte Op lange termijn 100N 100N  
Op korte termijn 200N 200N  
Verbrijzelingsweerstand Op lange termijn 200N/100mm 100N/100mm  
Op korte termijn 1000N/100mm 500N/100mm  
Buigende Straal Dynamisch 20×H (Kabelas)
Statisch 10×H (Kabelas)

·Optische Kenmerken

  50/125μm 62.5/125μm G.652 G.655
Vermindering (+20℃) @850nm ≤3.5dB/km ≤3.5dB/km    
@1300nm ≤1.5dB/km ≤1.5dB/km    
@1310nm     ≤0.45dB/km ≤0.50dB/km
@1550nm     ≤0.30dB/km ≤0.50dB/km
Bandbreedte (Klasse A) @850nm ≥500MHz·km ≥200MHz·km    
@1300nm ≥1000MHz·km ≥600MHz·km    
Numerieke Opening 0.200±0.015NA 0.275±0.015NA    
Kabel Afgesneden Golflengte λcc     ≤1260nm ≤1480nm
Vermindering bij temperatuur die Δα (- 20℃~+85℃) cirkelen @1300nm ≤0.25dB/km ≤0.25dB/km    
@1550nm     ≤0.10dB/km ≤0.15dB/km

·Milieukenmerken

Vervoertemperatuur -20℃~+60℃
Opslagtemperatuur -20℃~+60℃
Installatietemperatuur -5℃~+50℃
Werkende Temperatuur -20℃~+60℃

Het duplex Binnen van de de Kabel Optische Vezel van pvc LSZH van het het Koordg652d Aramid Garen Jasje van pvc

 

 

 

Contactgegevens
Han Xin Communications Limited

Contactpersoon: Doris

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)